نرم افزار TSMS

http://bayanbox.ir/view/263405954590585756/2mobile.pngTavvafi@gmail.com


http://bayanbox.ir/view/6009071053865409256/002.jpghttp://bayanbox.ir/view/2842896982684499407/Tsms5.1.pngاین نرم افزار از طریق بهره گیری از نرم افزار قدرتمند Access و برقراری ارتباط با ابزار ارسال پیامک توانسته است محیطی را آماده کند تا کاربران محترم بتوانند به راحتی اطلاعات شرکت خود را در فایل اطلاعات تنظیم نموده و پس از تنظیم پیامک های کاملا تخصصی و اختصاصی، آنها را از طریق موبایل به مخاطبین خود ارسال کنند.  در این نرم افزار اگر چه شما با ابزارهای ساده امروزی مثلا یک Access2007 و یا Access2010 و یا Access2013 و یک دستگاه گوشی همراه کار خواهید کرد؛ اما می توانید پیام هایی کاملا تخصصی تولید کنید.
مثلا: یک پزشک می تواند تاریخ و ساعت ویزیت روزانه خود را برای مشتریان هر روز خود SMS کند، همچنین می تواند به مشتریانی که 6 ماه از تاریخ ویزیت پزشکی آنها گذشته است این مسئله را گوشزد نماید، در این پیامک ها می توان ضمیر مخاطب و نام و نام خانوادگی و نیز تاریخ آخرین مراجعه به دندانپزشکی و تاریخ و ساعت ویزیت را در پیامک گنجاند، اینکار کاملا دقیق و در تعداد بالا با اطمینان بیشتر و سریعتر انجام می گیرد. یک لابراتوار یا آزمایشگاه می تواند تاریخ و ساعت تحویل جواب آزمایش و نیز مبالغ هزینه های مشتریان خود را  و ، یک قناد ساعت و نوع و تاریخ و تحویل سفارش، یک تعمیرگاه موبایل مشخصات موبایل تعمیر شده مشتری خود و...  را به مشتریان خود اطلاع دهند تا هم به نوعی تبلیغات موثرتری را ارئه کرده باشند و نیز به کارها سرعت ببخشند.
http://bayanbox.ir/view/6984436414128283081/image005.jpgمعرفی توانمندی های نرم افزار :
 1. عنوان ستون ها را تعیین کرد
به عبارتی شما می توانید تعیین کنید چه اطلاعاتی را می خواهید از یک مشتری در رایانه ثبت کنید. بنابراین در واقع شما به یک نرم افزار بانک اطلاعاتی نیز دسترسی خواهید یافت.
2. می توان اطلاعات را به سرعت در ردیف ها و ستون ها قرار داد
این نرم افزار یک Access مسلم با تمام امکانات تایپ و جستجو، و غیره است ضمن اینکه می توان اطلاعات درون آنرا در Excel و یا Word و برعکس یعنی از Excel و Word به Access کپی/پیست Copy/Paste کرد.
3. شما می توانید تعیین کنید کدام یک از مخاطبین تان برای ارسال پیامک انتخاب شوند تا از این طریق برای هر دسته از مخاطبین خود پیام های تخصصی برای همان دسته را ارسال کنید.
4. می توانید اطلاعات موجود در نرم افزار را مستقیما به فایل های با فرمت Excel و یا CSV ارسال کنید.
5. می توانید پیام ها را بر اساس اطلاعات موجود در جدول اطلاعاتی خود تهیه و تنظیم کنید.
6. و حتی می توانید پیامک ها را به صورت اختصاصی تر تغییر دهید.
7. پیام ها به شیوه های مختلف به صورت گروهی بررسی و نهایتا ارسال کنید.
8. می توانید پیامک های نظیر به نظیر برای ارسال به وب سایت های ارسال پیامک اینترنتی تولید کنید.

http://bayanbox.ir/view/3051784544049792320/pear2pear.jpg
این نرم افزار با ویندوزهای مختلف کار خواهد کرد

http://bayanbox.ir/view/355527499495910708/Windows-10.jpg
 این نرم افزار با Access های مختلف همخوانی دارد

http://bayanbox.ir/view/537114128632213395/access2013.png http://bayanbox.ir/view/6306069495683913289/access2010.png http://bayanbox.ir/view/2276437216332009771/access2007.png

2013

2010  

2007    

اگر برای ورود و اجرای نرم افزار  مشکلاتی دارید اینجا کلیک کنید

http://bayanbox.ir/view/8437424343804116221/unrecognized.png

 این نرم افزار با Excel های مختلف همخوانی دارد   امروزه بهره گیری از توانمندی های فنآورانه به سویی حرکت می کند که مانند گردآبی هر آنچه را که در بر دارد به سوی خود کشیده و با خود در مسیر حرکت - توده ای- خود به جنب و جوش وامیدارد، در این میان انسان ها به ناچار برای بهتر زیستن مجبورند در این مسیر جهتی را بر گزینند که متضاد با جریان های فنآورانه نباشد، تا حداقل آسیب را ببینند. اما گروهی نیز هستند که هم راستا با جهت فنآوری حرکت می کنند و به شکلی از آن بهره می برند. بهره گیری از فنآوری که در صورت همراستا شدن با پیشرفت این پدیده می تواند به صورت منفی یا مثبت اندیشانه باشد هر کس که در جهت بهره گیری از فنآوری مثبت بیاندیشد توشه ای مناسب از زندگی خود بر گرفته و کج اندیشان مجهز به این پدیده ملامت خواهند شد. یکی از مظاهر فنآوری استفاده از رسانه ای ارتباطی است و عمومی ترین رسانه امروزی بعد از تلوزیون تلفن همراه، است که نقش به سزایی در نشر اطلاعات و اخبار و به خصوص تبلیغات دارد، تبلیغات موضوعی است تخصصی و بسیار پیچیده که از مسیرهای ارتباطی استفاده می کند تا اهداف خود را برآورده سازد و در این میان مسیر ارسال پیامک بی تردید بسیار مورد توجه است. به کارگیری از زمان مناسب، عبارت های مناسب، عناصر مورد توافق و قبول مخاطبین و غیرو همگی فنی را ساخته اند که به آن شاید بتوان صنعت تبلیغات با ارسال پیامک نامید.
مزیت های ارسال پیامک را بشمارید،1 و 2 و  3  و4   و از همه مهمتر، پیامک حتما به مخاطب می رسد، این واقعیتی است که باعث می شود شرکت ها برای تبلیغات خود از این پدیده استفاده کنند اما، آیا همه به درستی این کار را انجام می دهند؟  امروزه نرم افزارهایی در بازار وجود دارند که سعی بر ارسال پیام های عمومی برای کارفرمایان خویش می کنند، مانند کسی که تیرباری در دست گرفته و در یک شلوغی شروع به تیر اندازی بی هدف و خودخواهانه می کند،  این گونه نرم افزارها به شکل کاملا تصادفی پیامک ارسال می کند. به نظر شما آیا این درست است؟! یکی از روش های استفاده نادرست از فنآوری که موجب مزاحمت برای مردم و نهایتا بدبینی به پدیده فنآوری می شود همین نوع سوء استفاده ها است.  اگر شما مشتریان خود را بشناسید و ایشان به شما اجازه داده باشند تا برایشان پیامک ارسال کنید - در صورتیکه در حد متعارف به این کار بپردازید- کار معقولی کرده اید. شما می توانید هنگام حضور در نمایشگاه ها و یا در شرکت و مغازه و محل کسب و کار، از مشتریان خود بخواهید تا نام و نام خانوادگی و شماره همراه خود را به شما بدهند تا شما آخرین اطلاعات مورد علاقه ایشان را در زمینه شغلی خود برایشان ارسال کنید، آنها هم از اینکار راضی خواهند بود؛ ضمنا ایشان هم می توانند در صورت عدم تمایل به شما بگویند که دیگر آنها را در لیست ارسال پیامک قرار ندهید بنابراین جای نگرانی و مزاحمتی بوجود نخواهد آمد.
روش های ارسال پیامک
  روش اول : ارسال SMS عمومی
  در این روش مخاطب تنها با عبارت عزیزم مورد خطاب قرار می گیرد حتی معلوم نیست طرف مرد است یا زن کودک است یا بزرگسال.
این روش ارسال پیامک ابتدایی ترین روشی است که شرکت ها می توانند از آنها استفاده کنند.(و اصلا مناسب نیست)
مثلا : دوست عزیز سلام شما هم می توانید از فروشگاه ما بازدید کنید.
اگر دقت کنید معلوم نیست که حتی مخاطب در نزدیکی فروشگاه قرار دارد یا نه؟ و خیلی سئوالات بی پاسخ دیگر.
سایت همراه اول و ایرانسل هماکنون تشکیلاتی را در اینترنت قرار داده اند که شما می توانید از این تشکیلات برای ارسال پیامک های 100 تای استفاده کنید.
در این روش فایلی مورد استفاده قرار می گیرد که CSV نامیده می شود و در واقع لیستی از شماره های همراه مخاطبان را شامل می شود.
به فرض اینکه شرکت قصد مردم آزاری نداشته باشد J، و تنها برای مخاطبینی که شماره همراه خود را در اختیار شرکت قرار داده باشند بخواهد پیامک ارسال کند. شما از این طریق خواهید توانست یک پیامک عمومی ارسال کنید که در آن نام و نام خانوادگی و حتی جنسیت افراد را تعیین نکرده اید.
توجه داشته باشید شما نمی توانید برای 100 نفر پیامک اختصاصی تایپ کنید و یکی یکی برایشان ارسال کنید.
  روش دوم : ارسال SMS اختصاصی
  در این روش مخاطب به ضمیر مناسب و نام و نام خانوادگی فراخوانی می شود(مثلا: جناب آقای مهندس فرشار امینی) یا (سرکار خانم دکتر ویدا مهیمنی)، که اثر به سزایی از لحاظ روانی بر فرد می گذارد و موجب ارزشگذاری بر مخاطب می گردد.
این روش ارسال پیامک بسیار مناسب تر به نظر می رسد و با احترامی که مخاطب قائل می شوید به نوعی ارزش و احترام شرکت خود را نیز بالا خواهید بردو تعلق خاطر در ذهن مخاب ایجاد می کنید.
مثلا : با سلام و عرض ادب، جناب آقای مهندس فرشار امینی، سفارش شما آماده است، ساعت 7شب تقدیمتان خواهد شد- قنادی .........
مثلا : با سلام و عرض ادب، سرکار خانم ویدا مهیمنی، از آخرین باری که در دندانپزشکی ویزیت شده اید 6 ماه سپری شده است. شما می توانید روز سه شنبه 6/6/90 به مطب تشریف بیاورید.
این روش ارسال پیامک نیازمند تجهیزات ساده ای مانند یک موبایل است که به رایانه متصل گردد و یک نرم افزار پردازش داده و ساخت اطلاعات پیامک و ارسال پیامک مانند «طوافی اس ام اس» (Tavafi SMS)

درایور مودم موبایل های سامسونگ

http://bayanbox.ir/view/2695973733220987424/image017.jpg
http://bayanbox.ir/view/3569160249625392750/gsm.pngالبته تجهیزات دیگری مانند GSM Modem و یا EDEG Modem هم می توانند اینکار را انجام دهند که از لحاظ نوع عملکرد هیچ تفاوتی با یک موبایل ساده امروزی - یعنی موبایل هایی که با سیم رابط به رایانه متصل می شوند - نخواهد داشت.

http://bayanbox.ir/view/8497065621156345765/splashscreen.jpg
معرفی نرم افزار Tavafi SMS
  در این نرم افزار می توان:
    عنوان ستون ها را تعیین کرد به عبارتی شما می توانید تعییم کنید چه اطلاعاتی را می خواهید از یک مشتری در رایانه ثبت کنید. پس بنا براین در واقع شما به یک نرم افزار بانک اطلاعاتی نیز دسترسی خواهید یافت.
    می توان اطلاعات را به سرعت در ردیف ها و ستون ها قرار داد. این نرم افزار یک Access مسلم با تمام امکانات تایپ و سرچ و غیرو است ضمن اینکه می توان اطلاعات درون انرا در Excel و یا Word و برعکس یعنی از Excel و Word به Access کپی/پیست Copy/Paste کرد.
   شما می توانید تعیین کنید کدام یک از مخاطبین تان برای ارسال پیامک انتخاب شوند تا از این طریق برای هر دسته از مخاطبین خود پیام های تخصصی برای همان دسته را ارسال کنید.
   می توانید اطلاعات موجود در نرم افزار را مستقیما به فایل های با فرمت Excel و یا CSV ارسال کنید.
   می توانید پیام ها را بر اساس اطلاعات موجود در جدول اطلاعاتی خود تهیه و تنظیم کنید.
   و حتی می توانید پیامک ها را به صورت اختصاصی تر تغییر دهید.
   پیام ها به شیوه های مختلف به صورت گروهی بررسی و نهایتا ارسال کنید.
کار با نرم افزار  Tavafi SMS
نصب نرم افزارهای مورد نیاز
   نرم افزار اصلی مورد نیاز برای اجرای برنامه نرم افزاری مورد بحث Access2007 و یا نگارش 2010 و یا نگارش 2013 که تقریبا همراه با Word و Excel تمامی کاربران نرم افزار Office بر روی رایانه خود نصب می نمایند.
پنجره خوش آمدید نرم افزارTavafi SMS

http://bayanbox.ir/view/2009972484447420771/image003.jpg هنگامی که از نرم افزار برای اولین بار برروی سیستمی استفاده می کنید به منظور بهره برداری راحت تر از نرم افزار، پنجره ای به نمایش گذاشته خواهد شد که کاربران محترم می توانند برای تعیین نحوه ادامه کار نرم افزار از گزینه های این نرم افزار استفاده نمایند.
گزینه اول: می خواهم از اطلاعات نمونه استفاده کنم.
  این گزینه به کاربران این امکان را می دهد تا با نمونه هایی از استفاده از نرم افزار در حوزه های مختلف آشنا شوند. تا برای حوزه کاری خود بهتر تصمیم بگیرند ضمن از این طریق می توانند راحت تر نرم افزار را مورد بررسی و تائید قرار دهند و بعد برای خرید آن(شماره سریال) اقدام نمایند.
گزینه دوم: می خواهم بانک اطلاعاتی جدید در سیستم تعریف کنم.
  این گزینه به کاربران این امکان را می دهد تا بانک اطلاعاتی کاملا خالی از اطلاعاتی را بر روی سیستم رایانه خود بسازند تا به دلخواه خود آنرا تنظیم و تکمیل کنند.
گزینه سوم: مسیر بانک اطلاعاتی (TSMS) را معرفی می کنم.
  این گزینه به کاربران این امکان را می دهد تا اگر قبلا از این نرم افزار بر روی رایانه ای استفاده کرده اند و بانک اطلاعاتی Access ی را از قبل توسط این نرم افزار تولید کرده اند بار دیگر از این بانک در سیستم رایانه خود استفاده کنند. اینکار موجب خواهد شد تا به راحتی بتوانند از بانک اطلاعاتی تولیدی خود پشتیبانی تهیه کنند تا در صورت تغییرات نا خواسته در ویندوز و غیرو از پشتیبانی مجددا استفاده کنند.
برای تهیه پشتیبانی کافیست فایلی را که به نام TSMS.accdb  در مسیری که فایل اصلی برنامه قرار گرفته یا فایلی که به عنوان بانک اطلاعاتی نرم افزار تعیین نموده اید را در مسیر دلخواه یا سی دی و یا فلش کپی کنید.
گزینه نهایی: مسیر بانک اطلاعاتی به صورت خودکار، تعیین شود.
هنگامی که برای اولین بار از نرم افزار استفاده می کنید، باید بانک اطلاعاتی Access خود را ایجاد کنید و برای این منظور باید مسیری را برای قرارگیری فایل مذکور تعیین کنید. اما از آنجا که کاربران معمولا حوصله ی تعیین مسیر فایل بانک اطلاعاتی را ندارند اینکار می تواند به صورت خودکار و در محلی که فایل اجرایی برنامه روی هارد دیسک قرار گرفته است، تعیین شود. ولی اگر چنانچه خواسته باید خودتان مسیر و نام فایل را تعیین کنید می توانید تیک این گزینه را برداشته و پس از کلیک بر روی دکمه «ادامه» نام و مسیر فایل بانک اطلاعاتی مورد استفادة نرم افزار را به صورت دستی تعیین کنید.
Tavafi .ir دریافت اطلاعات از سایر نرم افزارهای
برای دریافت اطلاعات دانش آموزان و بخصوص اطلاعات آماری نتایج تحصیلی آنها از نرم افزارهای تولیدی همین وب سایت نیز می توانید استفاده کنید
دریافت اطلاعات از نرم افزار تحلیل نمرات
دریافت اطلاعات از نرم افزار کارنامه ماهانه
دریافت اطلاعات از نرم افزار افزونه نجات درخت


منوی اصلی نرم افزار Tavafi SMS

http://bayanbox.ir/view/3584749684317265561/image004.jpg
تنظیمات نرم افزار Tavafi SMS

تنظیم عنوان شرکت: می توانید عنوان و نام شرکت خود را در این بخش تایپ کنید تا در نرم افزار به نمایش گذاشته شود. این عنوان در منوی اصلی در بالای منو نمایش داده خواهد شد.
تنظیم شماره سریال نرم افزار: برای دریافت شماره سریال و تنظیم شماره سریال برنامه کد نمایش داده شده را به آدرس زیر ایمیل کنید.
تنظیم مسیر فایل های Excel خروجی و نیز CSV و همچنین فایل بانک اطلاعاتی اصلی نرم افزار Access: هنگامی که در منوی اصلی روی دکمه ارسال به Excel کلیک می کنید فایل خروجی در مسیری که در این بخش تنظیم می فرمائید صادر خواهد شد و هنگامی که در منوی اصلی روی دکمه ارسال به CSV کلیک می کنید فایل خروجی در مسیری که در این بخش تنظیم می فرمائید صادر خواهد شد.
تنظیم عناوین ستون ها در جدول اطلاعات و یا به عبارتی عنوان فیلدهای اطلاعاتی بانک اطلاعاتی نرم افزار: شما تصمیم می گیرید که چه اطلاعاتی از مشتریان خود را در بانک اطلاعاتی ذخیره کنید اما توجه داشته باشید که فیلد اول یعنی F00 حتما باید شماره موبایل باشد ولی می توانید عنوان آنرا مثلا (شماره تلفن همراه) تعیین کنید. ولی برای سایر فیلدها شما تصمیم خواهید گرفت که چه ترتیبی و چه عنوانی داشته باشند.
http://bayanbox.ir/view/4630864420156083262/table.pngجدول اطلاعات  نرم افزار Tavafi SMS
  در این بخش از نرم افزار تمامی آنچه که شما آنرا اطلاعات می نامید قرار خواهد گرفت، که باید اطلاعات مورد نظر را در این بخش تایپ نمود.
علاوه بر امکان تایپ اطلاعات امکانات دیگری نیز در این بخش وجود دارد از قبیل: حذف یک رکورد، جستجوی یک عبارت،تغییر ترتیب قرار گیری ستون ها در کنار یکدیگر، تغییر عرض ستون ها و همچنین...
توجه داشته باشید که می توانید در همین بخش تعیین کنید پیامک ها برا چه کسانی ارسال شود یا ارسال نشود.
http://bayanbox.ir/view/6491422476343115878/select.pngانتخاب دریافت کنندگان پیامک
  تعیین دریافت کنندگان پیامک وقتی سخت می شود که اطلاعات موجود در بانک بسیار زیاد و متنوع باشد در چنین حالتی می توانید از طریق شرط گذاری رکوردهای مورد نظرتان را انتخاب کنید.
مثلا اگر بخواهید برای کسانی که در نامشان علی وجود دارد مثلا: محمدعی-علی-علیرضا-علی رضا-محمدرضا و ... پیامک ارسال کنید در این بخش:
عنوان فیلد را: نام   /   شرط را: شبیه به  /  و مقدار را: علی  تعیین کنید.
http://bayanbox.ir/view/1920085767101939996/setmessages.png تنظیم پیام گروهی
وقتی پیام اختصاصی می شود که اطلاعات یک شخص در پیامک ارسال وجود داشته باشد
به جای عنوان فیلدها از عبارت [F01] و...[F20]  استفاده کنید
مشاهده پیام ها
هنگام نمایش پیام دو لیست مشاهده خواهید کرد که لیست سمت چپ می تواند دارای ستون های سفارشی توسط کاربر باشد.
کاربر می تواند این پنجره را به حالت تمام صفحه در آورد تا میدان بهتری برای نمایش داشته باشد و بعد از طریق زبانه تنظیم لیست ستون ها را تعیین کند.
http://bayanbox.ir/view/3963649200502249105/sendtomobile.pngارسال پیام گروهی
از آنجایی که ارسال پیامک گروهی کاریست که با آبروی شرکت شما به شدت در ارتباط است بهتر است قبل از ارسال پیام ها آنها را بررسی کنید می توانید برای اینکار پیام ها را در مسیری که خود مشخص می کنید به فایل های متنی ارسال کنید تا خیالتان از هر حیث راحت باشد و بعد نسبت به ارسال پیامک ها از طریق ابزار ارسال پیامک اقدام فرمائید.
بهتر از قبل از ارسال پیام گروهی یکبار یک متن آزمایشی در منوی اصلی نرم افزار برای تلفن همراه خود ارسال کنید.
پس از اقدام برای ارسال پیام گروهی باید قدری صبر کنید تا ارسال پیامک ها انجام گردد.
نصب درایورها ابزار ارسال پیامک-تلفن همراه
** پس از تعریف درایور و نصب نرم افزار های ابزار ارسال پیامک حتما از نرم افزارهای مربوط به آنها خارج شوید تا نرم افزار TSMS برای جستجوی پورت با اشکال تداخل نرم افزاری روبرو نشود**
شناسایی ابزار ارسال پیامک در رایانه شبیه به تعریف یک پرینتر است یعنی تا هنگامی که درایورهای ابزار ارسال پیامک در رایانه تعریف نشده باشند شناسایی این ابزار خیلی سخت خواهد بود پس باید اول درایور ابزار ارسال پیامک را در رایانه خود تعریف کنید.
مثلا اگر GSM Modem یا EDEG مودم دارید باید آنرا به رایانه وصل کرده و درایور آنرا نصب کنید و یا اگر از موبایل می خواهید استفاده کنید از طریق سیم ارتیاطی USB موبایل خود را به رایانه متصل کنید و توسط سی دی موبایل نرم افزار آنرا بر روی رایانه خود نصب کنید. حتی اگر لازم است نرم افزار موبایل خود را نیز نصب کنید مثلا Samsung و Nokia نرم افزاری را ارائه کرده اند به نام PC Studio و ...
بعد با نرم افزار مربوط به موبایل خود موبایل تان را جستجو کنید و مثلا SMS های دریافتی خودتان را مشاهده کنید به این ترتیب مطمئن خواهید شد که موبایل شما به رایانه متصل است.
 ** پس از تعریف درایور و نصب نرم افزار های ابزار ارسال پیامک حتما از نرم افزارهای مربوط به آنها خارج شوید تا نرم افزار TSMS برای جستجوی پورت با اشکال تداخل نرم افزاری روبرو نشود**
تنظیمات GSM Modem  (جستجو برای شناسایی GSM COM Port )
http://bayanbox.ir/view/3569160249625392750/gsm.png** پس از تعریف درایور و نصب نرم افزار های ابزار ارسال پیامک حتما از نرم افزارهای مربوط به آنها خارج شوید تا نرم افزار TSMS برای جستجوی پورت با اشکال تداخل نرم افزاری روبرو نشود**
روی دکمه نماد دستگاه GSM Modem  کلیک کنیدhttp://bayanbox.ir/view/9075136809390343342/image024.png
در پنجره جستجو برای شناسایی GSM COM PORT روی دکمه Device Manager(Modems) کلیک کنید
وارد پنجره Device Manager ویندوز خواهید شد و به دنبال ابزار مودم(Modem) بگردید
روی یکی از مودم های متصل به رایانه خود که مطمئن هستید توانایی ارسال پیامک را دارد راست کلیک کنید.

http://bayanbox.ir/view/5876085181491879549/image022.jpg

http://bayanbox.ir/view/3961048954096556782/image020.jpg

دقت کنید مودم های معمولی و موبایل ها و نیز EDEG مودم ها و GSM مودم ها همگی در این بخش به نمایش گذاشته می شوند و شناسایی نام موبایل و یا ابزار ارسال پیامک در این بخش کار سختی نیست.
 از منوی باز شده گزینه Properties را انتخاب کرده و در پنجره بعد روی زبانه Modem کلیک کنید و عدد شماره پورت را به خاطر بسپارید.(مثلا: COM7)

http://bayanbox.ir/view/472150732369436789/image021.jpg
 بعد از یکبار شناسایی پورت ابزار ارسال پیامک بر روی یک رایانه شما می توانید بر روی آن حساب کرده و برای بارهای بعدی نیز از همین شماره پورت برای برقراری ارتباط با ابزار ارسال پیامک استفاده کنید. اکنون همه پنجره های مربوط به Device Manager را بسته و به پنجره جستجو برای شناسایی GSM COM PORT توجه کنید شماره پورت اتصال به ابزار را بر اساس آنچه که به خاطر سپرده اید تنظیم کنید و روی دکمه جستجوی ارسال پیامک کلیک کنید.http://bayanbox.ir/view/8128897673038856373/image025.jpg

http://bayanbox.ir/view/9075136809390343342/image024.png http://bayanbox.ir/view/2869967210136471478/image023.png


 پس از شناسایی ابزار ارسال پیامک پیام «پیدا شد» به نمایش گذاشته می شود و نماد خاموش به نماد روشن تغییر خواهد یافت و در این صورت امکان ارسال پیامک میسر خواهد شد.

http://bayanbox.ir/view/7860332084372849898/image019.jpg

ارسال پیام آزمایشی

http://bayanbox.ir/view/2869967210136471478/image023.png

در صورتیکه نماد برقراری ارتباط با ابزار ارسال پیامک روشن باشد می توانید یک متن آزمایشی به شماه همراه خود ارسال کنید تا از برقراری ارتباط با ابزار ارسال پیامک خود و همچنین برقراری شبکه و نیز شارژ سیم کارت خود مطمئن شوید. چنانچه سیم کارت شما شارژ کافی نداشته باشد نرم افزار قادر به شناسایی این مسئله نخواهد بود.
http://bayanbox.ir/view/2157500450423699655/sendtoworld.pngارسال و دریافت اطلاعات از فایل های  (Excel) و ارسال پیام با سامانه های اینترنتی

امکان ارسال و دریافت اطلاعات نرم افزار بخصوص با فایل های اکسل به خوبی میسر است، کاربران محترم می توانند ضمن ارسال اطلاعات به فایل های اکسل ازفایل های اکسل اطلاعات را دریافت کنند
به طور کلی،  علاوه بر ارسال پیامک گروهی توسط ابزارهای ارسال پیامک مانند موبایل شخصی یا GSMModem - می توان با این نرم افزار پیامک های نظیر به نظیر برای ارسال از طریق وب سایت های اینترنتی ارسال پیامک تولید نمود.
(نمونه تصویر دریافت فایل های نظیر به نظیر در سایت های اینترنتی ارسال پیامک های انبوه)
قبل از ارسال فایل نظیر به نظیر
خط اول فایل Excel را که مربوط به عنوان ستون ها است حذف کنید

http://bayanbox.ir/view/7126663968615631839/excel.jpg
تنظیم شماره سریال استفاده از نرم افزار
http://bayanbox.ir/view/4483515703818531779/activation.jpg